سخن مدیر:

افتتاح فروشگاه اینترنتی فروش محصولات سونی

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
5 دیدگاه

sony

زندگی دانشجویی است دیگر خرج دارد! ابتدا بابت تاخیر در ارایه مطالب پوزش می طلبم و شما را به کمی بردباری بیشتر دعوت می کنم زیرا هنوز اندکی مشغله زیاد است و گریزی نیست. پس از آن که دیدیم دخلمان با خرجمان جور در نمی آید و زندگی گیکی هم خرج دارد. تصمیم به انجام چند کار گرفتیم تا بتوانیم حین خواندن درس در دانشگاه از هفت دولت آزاد کار هم انجام دهیم. این شد که به دنبال پرورش قارچ رفتیم که برای ما میکروبیولوژیست ها کار آن چنان پیچیده ای نبود. اما بالا رفتن چندین برابر قیمت های لوازم کار را برایمان غیر منطقی کرد! سپس تصمیم گرفتیم کاری کنیم که با علاقه و جیبمان هم جور در بیاید، این شد که به سمت دریافت نمایندگی پیش رفتیم و از آنجایی که سونی برندی شناخته شده و دارای بازه وسیعی از محصولات بود نظرمان را جلب کرد. انداختن سنگ های بی شمار از سوی برخی سبب شد عزممان را بیش از پیش جلب نماییم و این شد که به افتتاح فروشگاه کوچکی در رامسر به سبب عدم وجود نمایندگی ایران رهجو و نزدیکی به دانشگاه پیش رفتیم.

خلاصه فروشگاه افتتاح شد و فروشگاه اینترنتی ای هم در کنار آن دایر گشت. البته هر دو کارهای بسیاری دارند اما باز به سمت جلو در حال پیش رفتنیم.

از آنجایی که در بیشتر نمایندگی ها ارایه قیمت ها توسط آبدوغ خیار محاسبه می شود؛ بیشتر اوقات قیمت نمایندگی با قیمت رهجو متفاوت است. این داستان در شهرستان ها نمود بیشتری دارد. پس از آنجایی که ما هنوز هم یک گیک هستیم و معنی جمع کردن پول برای خرید محصول مورد نظر را می دانیم تصمیم گرفتیم قیمت ها را با قیمت رهجو برابر قرار دهیم.

حال شما هم دلیل تاخیر در ارایه مطالب را می دانید و امیدوارم این تاخیر پیش آمده و احتمالا تق و لقی های یک ماه آینده را نیز به ما ببخشید.

آدرس فروشگاه اینترنتی ما:www.sonyeshop.ir

کافی سری به فروشگاه چاره   و دیجی کالا و نمایندگی های سونی بزنید و قیمت ها رو مقایسه کنید!

تخفیف دوربین های سونی تا 35 درصد است و اگه موجودی توی سایت نبود تماس بگیرید از شرکت موجود می کنیم. تخفیف نوروزی تا 18 فروردین هست.

فروشگاه آنلاین سونی

برچسب‌ها:
 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 4,848
5دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. Chrome 25.0.1364.172 Windows

  فک کنم همه ی اونایی که خودشون رو یه گیک فناوری میدونند دارن سمت فروشگاه زدن. ماهم چند وقته دیگه فروشگاه مونو باز میکنیم

 2. محمدباقر پورمنصوری :
  25 اسف 91

  MSIE 10.0 Windows

  دیگه زندگی خرج داره دیگه!

 3. Chrome 26.0.1410.64 Windows 7

  سلام
  آقای پورمنصوری نیستی
  یعنی اینقدر گرونی ها رو زندگی شما تاثیر گذاشته که 45 روز ما رو فراموش کردید

  جان من،جان من،جان من آپدیت کنید

  یا علی

 4. محمدباقر پورمنصوری :
  10 ارد 92

  MSIE 10.0 Windows

  با سلام
  نه آقا این داستان ها نیست. من شروع کردم به نوشتن مطلب برای فروشگاه و کارها با نرم افزار هلو برای وارد کردن محصولات، کارهای فروشگاه، کارهای فروشگاه اینترنتی، سر و کله زدن با بانک، پی گیری هزار مورد دیگه از جواز کسب گرفته تا نماد اطمینان!
  از شما چه پنهون هر چندوقت یه بار به سایت سر می زنم می بینم هیچکس عین خیالش نیست که ما پست نمی زاریم! تازه میزان نظرات سایت سه برابر و بازدید 2 برابر شده! اما هیچ کدوم کاربر سایت نیستند و از طریق گوگل میاند و فقط سوال دارند! خوب آدم حرصش می گیره! یعنی بعد این همه مدت شما اولین کسی هستی که درست حسابی سراغ ما رو گرفته!
  خلاصه در حال حاضر مشغله هست اما دلگیریم هم کنارش مزید بر علت شده!
  یا حق


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه