سخن مدیر:

چگونه هشدارهای تماس ورودی اندروید را در ویندوز 10 دریافت کنیم

یک دیدگاه

اگر از یک تلفن هوشمند اندرویدی و رایانه ای مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 استفاده می کنید، قادر خواهید بود به هنگام دریافت و یا از دست رفتن یک تماس هشدار آن را روی رایانه خود مشاهده نمایید. برای دسترسی به این قابلیت کافیست اپلیکیشن کورتانا را روی دیوایس اندرویدی خود پیکربندی کنید.

پس از دانلود و نصب نسخه رسمی کورتانا، لازم است با همان حساب کاربری مورد استفاده در ویندوز وارد سیستم شوید. سپس در بخش تنظیمات سرویس نوتیفیکیشن را فعال نمایید. برای انجام این کار به مسیر Settings > Sync Notifications بروید و Missed Call Notification و Call Notification را روشن کنید.

همچنین با فعال کردن گزینه هایی چون Low battery notifications یا App notifications قادر هستید نوتیفیکیشن کم بودن شارژ باتری و نوتیفیکیشن اپلیکیشن ها را نیز روی رایانه ویندوزی خود مشاهده کنید.

در رابطه با همین موضوع می توانید تنها اپلیکیشن های دلخواه خود را برای دریافت نوتیفیکیشن انتخاب کنید تا بدین طریق به یک باره با اعلان پشت سر هم تمام برنامه ها مواجه نشوید.

برای مطمئن شدن از فعال بودن سرویس نوتیفیکیشن روی رایانه ویندوزی خود به مسیر Settings > System > Notifications & actions بروید. همچنین تلفن هوشمندتان باید به عنوان یکی از فرستندگانی که از آن نوتیفیکشن دریافت می کنید، ذکر شده باشد. شما می توانید این نوتیفکیشن ها را برای هر فرستنده دیگری نیز تنظیم نمایید.

این تنظیمات شامل نشان دادن یا پنهان کردن بنر نوتیفیکیشن ها، نگهداری خصوصی نوتیفیکیشن ها در لاک اسکرین، نشان دادن نوتیفیکیشن ها در اکشن سنتر و پخش یک صدای به خصوص می شود.

به هنگام دریافت و یا از دست رفتن یک تماس، باید هشداری همراه با نام مخاطب و یا شماره وی روی رایانه خود مشاهده کنید. لازم به ذکر است که با استفاده از رایانه نمی توانید تماس شخص مذکور را پاسخ دهید، اما قادر خواهید بود برای او یک پیام متنی ارسال کنید.اگر در یک جلسه مهم هستید و یا تلفن همراه تان دور از دسترس است، این قابلیت ارائه شده توسط دستیار هوشمند کورتانا می تواند برای شما بسیار مفید وکاربردی باشد.

نظر شما در مورد ادغام کورتانا با تلفن های هوشمند اندرویدی چیست؟ آیا انجام چنین کاری را مفید می دانید؟ نظرات و دیدگاه های خود را در این رابطه با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع makeuseof

 

فروشگاه آنلاین سونی

برچسب‌ها: ,
 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 855
1دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. Chrome 59.0.3071.115 Windows

  عالی بود
  ممنون

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه