سخن مدیر:

چگونه در تلوزیون اندرویدی یک برنامه را به صورت خودکار پس از روشن شدن اجرا کنیم

دسته‌بندی: آموزش,نرم افزار
یک دیدگاه

اگر شما از کاربران تلویزیون های اندرویدی هستید باید این سوال را از خود بپرسید: واقعا چه زمانی را در صفحه خانگی صرف می کنید؟ اکنون خوش شانس هستید که  یک برنامک کار اجرا کردن خودکار برنامه ها را برای شما به آسانی و پس از بوت شدن یا بیدار شدن تلویزیون فراهم می کند.

به عنوان نمونه فرض کنید که می خواهید یک برنامه تلویزیونی را در شبکه نتفلیکس تماشا کنید. آخرین چیزی که می خواهید این است که ابتدا وارد صفحه خانگی شوید و سپس به برنامه نتفلیکس بروید. خوب چرا باید این مسیر بی ارتباط را هر بار طی کنید؟! شما می خواهید بی درنگ پس از روشن شدن تلویزیون به تماشای برنامه محبوب خود در نتفلیکس بپردازید.

برای انجام این مهم ما به سراغ برنامه  Launch on Boot رفتیم. اساسا این برنامه به تلویزیون اندرویدی می گوید که پس از بیدار شدن یا بوت شدن (می توانید یکی یا همه را انتخاب کنید.) برنامه ی خاصی را خودکار ایجاد کند. این کار خیلی ساده و گرافیکی است و به سادگی انجام می شود.

اگر تا به حال این برنامک را در اختیار نداشته اید به صفحه برنامک  رفته و آن را دریافت و نصب نمایید. پس از اجرا کردن برنامک یک آموزش سریع راه اندازی برای شما نمایش داده خواهد شد. همه را skip کنید و برنامه را شروع کنید.

در صفحه نخست کلید اول را بزنید و آن را به شکل enable در آورید تا برنامه فعال شود.

در صورتی که بخواهید شبکه های زنده تلویزیونی به صورت خودکار اجرا شوند گزینه دوم را انتخاب و آن را فعال کنید. اگر دنبال اجرا برنامه دیگری هستید بی خیال این قسمت شوید.

احتمالا شما دوست دارید گزینه سوم را تیک بزنید. این حالت برنامه مورد نظر شما را زمانی که تلویزیون از حالت خواب (Sleep) بازگشته است به اجرا در می آورد.

اکنون بر روی  “Select App”  کلیک کنید و از لیست باز شده برنامه مدنظر خودتان را انتخاب کنید. ما همانگونه که در بالا گفتیم برنامه Netflix را انتخاب می کنیم.

در انتها گزینه “Test” را انتخاب کرده تا مطمئن شوید همه چیز همانگونه که باید باشد تنظیم شده است. به طور خلاصه سیستم پس از به خواب رفتن برنامه شما را اجرا خواهد نمود. احیانا اگر در این مسیر نیاز داشتید که به صفحه خانگی وارد شوید تنها کافیست کلید home را از کنترل تلویزیون خود بفشارید.

اگر برنامه دیگری می شناسید که این عمل را بهتر از برنامه معرفی شده توسط ما انجام می دهد خوشحال خواهیم شد در نظرات با ما و دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.

منبع howtogeek

فروشگاه آنلاین سونی

 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 876
1دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. احسان :
  29 خرد 96

  Chromium 58.0.3029.83 Android 7.0;

  برنامه Netflix و YouTube وامثال اون فیلتر هستند و من فیلتر شکنی برای آندروید تی وی سراغ ندارم…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه