سخن مدیر:

چگونگی اتصال بلندگوهای بیسیم سونی با استفاده از حالات زنجیره ای بیسیم

دسته‌بندی: آموزش,سخت افزار
بدون دیدگاه

سونی در بلندگوهای خود حالتی به نام Wireless Party Chain گذاشته که این ویژگی به کاربر اجازه اتصال ۱۰ بلندگوی پشتیبانی کننده از این فناوری را به یکدیگر می دهد. در صورتی که دو یا چند بلندگوی پشتیبانی کننده از حالات زنجیره ای بیسیم (Wireless Party Chain) دارید پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه شوید.

در صورتی که حداقل دو عدد از یکی از بلندگوهای سری SRS-XB20، SRS-XB30 و SRS-XB40 را دارید می توانید آن ها را برای دریافت صدایی حجیم تر به یکدیگر متصل کنید. اصلا نیازی نیست که مدل هر دو بلندگوی شما با یکدیگر مشابه باشند. هر یک از سه بلندگوی بالا را داشته باشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

ابتدا یکی از بلندگوها را روشن کنید.

 

 

سپس دکمه “ADD” را به همراه دکمه “بعلاوه” به مدت ۲ ثانیه فشار دهید تا صدای تایید به گوشتان برسد و سپس دکمه ها را رها کنید.

 

 

سپس بلندگوی دیگر را روشن کنید.

 

 

سپس دکمه “ADD” را به همراه دکمه “بعلاوه” به مدت ۲ ثانیه فشار دهید تا صدای تایید به گوشتان برسد و سپس دکمه ها را رها کنید.

 

 

اکنون هر دو بلندگو به یکدیگر متصل شده وی می توانید از طریق بلوتوث یا اتصال تک لمسی NFC تلفن همراه خود را جهت گوش دادن به موسیقی روشن کنید.

 

 

توجه داشته باشید تنها کافیست از تریق برچسب NFC تلفن یا تبلت خودتان را به یکی از بلندگوها متصل کنید تا صدا را از بلندگوهای دیگر نیز بشنوید.

فروشگاه آنلاین سونی

برچسب‌ها: ,,
  • نویسنده
    سید محمد میرهاشمی
  • تعداد بازدید
    بازدید : 679
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه