سخن مدیر:

آشنایی با برنامه TeamViewer و چگونگی راه‌اندازی ارتباط راه دور کامپیوترها

83 دیدگاه

team-viewer

مهم نیست چقدر دور باشی

ارتباط مستقیم بین دو کامپیوتر همیشه جزو جذابترین و البته پرکاربردترین نتایج حاصل استفاده از شبکه و اینترنت محسوب می‌شود. راه‌کارها و برنامه‌های زیادی برای این کار وجود دارد و یکی از بهترین‌ها در این زمینه برنامه TeamViewer است.

هر کدام از برنامه‌ها ویژگی‌ها و ضعف‌هایی دارند. اکثر نرم‌‌افزارهای خوب در این زمینه، برنامه‌های تجاری هستند و برای استفاده از آنها باید پول بدهید. اما تیم‌ویور (TeamViewer) اینطور نیست. برای کاربران غیرتجاری کاملا رایگان است. البته برای کاربران تجاری نیز رایگان است ولی با پرداخت هزینه‌ امکانات بیشتری را برای این نوع کاربری‌ها فراهم می‌کند. پس شما به عنوان یک کاربر غیر‌تجاری هر چیزی را که نیاز خواهید داشت، در اختیارتان است.

تیم‌ویور با داشتن بیش از 100 میلیون کاربر در 200 کشور به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در زمینه دسترسی از راه دور کامپیوتر‌ها تبدیل شده‌ است. این نرم‌افزار برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک، لینوکس و حتی سیستم عامل iOS که روی گوشی iPhone و تبلت iPad قرار دارد، قابل نصب و استفاده است.

کاربرد‌های این نرم‌افزار گسترده است. در اینجا فقط چند نمونه را ذکر می‌کنم. فرض کنید این نرم‌افزار را روی کامپیوتر‌های خود در خانه و اداره نصب کرده‌اید؛ در اداره ناگهان یادتان می‌آید یک فایل بسیار مهم را در کامپیوتر خانه جا گذاشته‌اید. از طریق تیم‌ویور به کامپیوتر منزل متصل می‌شوید و فایل‌ خود را به کامپیوتر اداره منتقل می‌کنید. به عنوان مثال دیگری برای کاربرد این برنامه می‌توانم به استفاده از آن در کلاس‌های آموزشی اشاره کنم. استاد با استفاده از این برنامه‌ می‌تواند محیط دسکتاپ خود را و تمامی کارهایی که انجام می‌دهد روی دسکتاپ دانشجویان خود نمایش دهد. حتی از تیم ویور می‌توان برای آموزش‌ از راه دور استفاده کرد. مثلا دوست شما زنگ می‌زند و یک سوال کامپیوتری از شما دارد. شما می‌توانید با تیم‌ویور تمامی کارهایی را که لازم است او انجام دهد، در کامپیوتر خود انجام دهید و او با این برنامه که در کامپیوترش نصب است، محیط کامپیوتر شما را ببیند و به خوبی یاد بگیرد. اما نباید این نکته را فراموش کنید که برای استفاده از تیم‌ویور، باید این نرم‌افزار در هر دو کامپیوتر مبدا و مقصد نصب باشد و آن دو کامپیوتر از طریق شبکه یا اینترنت با هم در ارتباط باشند. تیم‌ویور علاوه بر استفاده از طریق اینترنت، قابلیت استفاده در شبکه خانگی را نیز دارد.

دریافت و نصب

حجم برنامه بسیار کم است و بر اساس سیستم‌ عامل شما کمی تفاوت حجمی دارد. مثلا برای ویندوز، تیم‌ویور فقط 8/2 مگابایت حجم دارد. ابتدا وارد سایت اصلی این برنامه یعنی teamviewer.com شوید. سپس به بخش Download مراجعه کنید و بر اساس سیستم‌ عامل خود، فایل نصاب برنامه را دریافت کنید. من آخرین نسخه آن برای ویندوز(نسخه 9104/0/5) را دریافت کردم.

بعد از اتمام دریافت، با دو بار کلیک روی آن مراحل نصب را شروع می‌کنیم. چون این برنامه را از اینترنت گرفته‌اید، پیغامی ظاهر می‌شود که مطمئن هستید برنامه اجرا شود و شما باید Run را کلیک کنید. در مرحله اول دو حالت پیش رو شما است: Install و Run. گزینه اول برنامه‌ را کاملا در کامپیوتر شما نصب می‌کند و گزینه دوم باعث می‌شود که برنامه بدون نصب شدن اجرا شود. ما هم گزینه اول را انتخاب کرده و روی Next کلیک می‌کنیم.

چون ما می‌خواهیم کاربری غیرتجاری از برنامه داشته باشیم، در مرحله بعد ما گزینه Personal / non-commercial use را انتخاب می‌کنیم. در بخش بعدی دو توافقنامه وجود دارد که باید با هر دو موافقت کنید. یکی لیسانس استفاده از برنامه و دیگری تایید اینکه شما کاربری غیرتجاری از برنامه خواهید داشت. در مرحله Installation type باید نوع نصب خود را تعریف کنید که TeamViewer با بالا آمدن ویندوز اجرا شود یا خیر. اگر جوابتان «بله» باشد، گزینه دوم را انتخاب کنید. همچنین بخشی برای تعیین رمز عبور(Password) وجود دارد. این رمز عبور برای وقتی است که کامپیوتر دیگری از طریق تیم‌ویور می‌خواهد به  کامپیوتر شما متصل شود. حتما یک رمز عبور که یادتان می‌ماند برای آن تعریف کنید. در مرحله آخر هم نوع دسترسی کامپیوترهای دیگر که به عنوان همکار(Partner) شناخته می‌شوند را تعیین می‌کنید. Full Access باعث می‌شود که دسترسی کامل داشته باشد و گزینه دوم که Confirm All نام دارد، کاری می‌کند که برای انجام هر کاری از طریق کامپیوتر همکار می‌خواهد در کامپیوتر شما صورت بگیرد، تاییدیه شما لازم باشد. پیشنهاد می‌کنم که گزینه اول را انتخاب کنید. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید و بخواهید از کامپیوتر اداره به کامپیوتر خانه متصل شوید، یک نفر باید در خانه تمام فعالیت شما را تایید کند. بعد از آن برنامه خیلی سریع نصب می‌شود.

اجرا

قبل از اجرای برنامه به اینترنت متصل شوید تا یک شناسه(ID) منحصر به فرد به کامپیوتر شما اختصاص داده شود. با اجرای برنامه، پنجره‌ای مشابه تصویر زیر خواهید دید.

teamviewer

این پنجره بخش‌های مختلفی دارد که بعد از چند لحظه و در بخش Wait for session شناسه و رمز عبور این کامپیوتر را می‌توانید ببینید. از این شناسه می‌توانید استفاده کنید و از طریق کامپیوتر‌های دیگر به این کامپیوتر متصل شوید. اگر شناسه و رمز عبور به شما نشان داده نشد، اطمینان حاصل کنید که به اینترنت متصل باشید.

شناسه شما یک عدد چند رقمی است و در قسمت Password دو مورد را می‌توانید ببینید که برای اتصال هر کدام از آنها را می‌توانید استفاده کنید. رمز عبور که خود برنامه به شما اختصاص داده و دوم همان رمز عبوری که در مراحل نصب آن را تعیین کردید. از هر کدام که خواستید استفاده کنید.

حال می‌رسیم به بحث اینکه می‌خواهید از تیم‌ویور در محیط اینترنت استفاده کنید یا داخل شبکه محلی. اگر می‌خواهید با اینترنت به یک کامپیوتر در یک مکان دیگر دنیا(مثلا کامپیوتر خانه) متصل بشوید که باید تیم‌ویور را در حالت استفاده از اینترنت قرار بدهید. البته استفاده از اینترنت حالت پیش‌فرض برنامه است. اما اگر می‌خواهید تیم‌ویور را در محیط شبکه‌ داخلی(مثلا کامپیوتر‌های داخل یک اداره یا کلاس) اجرا کنید، باید یک مورد از تنظیمات برنامه را تغییر دهید. برای این کار وارد پنجره اصلی برنامه شوید و از منوی Extras گزینه Options را انتخاب کنید. پنجره‌ای مشابه تصویر زیر می‌بینید.

teamviewer2

پایین پنجره بخشی به نام Connection in Local Network وجود دارد. منوی بازشونده آن قسمت را باز و گزینه Accept Exclusively را انتخاب کنید و در نهایت Ok را بزنید. در واقع اینک کاری کردید که برنامه‌های تیم‌ویور که داخل یک شبکه داخلی هستند، بتوانند از طریق آی‌پی(IP) هر کامپیوتر به یکدیگر متصل شوند. آی‌پی دقیقا به جای شناسه(ID) عمل می‌کند. مثلا من می‌خواهم از کامپیوتر A که در جلوی من است به کامپیوتر B که در اتاق دیگر اداره قرار دارد، متصل شوم. در کامپیوتر B نیز باید تیم‌ویور نصب باشد. همچنین یک آی‌پی اختصاصی به آن اختصاص یابد. مثلا آی‌پی آن 192.168.0.68 است. من این آی‌پی را در تیم‌ویور کامپیوتر A وارد و سپس رمز عبور را وارد می‌کنم و با سرعت بسیار بالایی به B‌ متصل می‌شوم. این سرعت به دلیل این است که از شبکه محلی استفاده می‌کنم و از طریق اینترنت این کار را نکرده‌ام.

عملیات اتصال کامپیوترها

هر ارتباط بین کامپیوترها با نام جلسه(Session) شناخته می‌شود. برای اینکه بتوانید یک جلسه ایجاد کنید، بخشی با نام Create Session در پنجره اصلی برنامه وجود دارد. در قسمت ID باید شناسه یا آی‌پی کامپیوتر مقصد را وارد کنید.

قبل از اینکه دکمه Connect to Partner را بزنید باید نوع ارتباط خود را تعیین کنید. ارتباط می‌تواند یکی از این چهار حالت باشد: Remote Support، اPresentation، File Transfer و VPN.

بعد از انتخاب می‌توانید به کامپیوتر مقصد متصل شوید. در ادامه همه چهار نوع ارتباط را از آخر حالت به ابتدا توضیح می‌دهم تا شما به خوبی با آنها آشنا شوید.

حالت VPN

با انتخاب این حالت، کامپیوتر مقصد(B) به عنوان یک VPN عمل خواهد کرد و شما از طریق آی‌پی آن به اینترنت متصل خواهید شد. مثلا تصور کنید که یک کامپیوتر شما در آمریکا (کامپیوتر B) قرار دارد و برنامه تیم‌ویور در آن نصب است. این کامپیوتر هم روشن و هم به اینترنت متصل است. شما با استفاده از کامپیوتر خود در اینجا(کامپیوتر A) به آن متصل می‌شوید و حالا می‌توانید با آی‌پی آمریکا در اینترنت گشت‌و‌گذار کنید.

حالت File Transfer

با انتخاب این حالت و پس از اتصال، پنجره‌ای باز می‌شود که دو قسمت اساسی دارد: Local و Remote. قسمت Local، هارد‌دیسک و تمام درایو‌های کامپیوتر مبدا و قسمت Remote هارد‌دیسک و درایو‌های کامپیوتر مقصد را نشان می‌دهد. با این پنجره می‌‌توانید فایل‌ها را از هر کدام از کامپیوتر‌ها به کامپیوتر دیگر انتقال دهید. برای انتقال باید از دکمه‌های Send و Receive استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که سرعت انتقال فایل‌ها به سرعت انتقال اتصال بین کامپیوترها بستگی دارد.

حالت Presentation

این حالت برای ارایه مطلب(Presentation) مناسب است. با این حالت، ارتباط طوری برقرار می‌شود که محیط کامپیوتر شما در صفحه‌نمایش کامپیوتر مقصد نشان داده‌ می‌شود. همانطور که قبلا هم اشاره کردم این کار بیشتر برای آموزش از راه دور یا کلاس‌های کامپیوتری مناسب است. وقتی این ارتباط برقرار شود، سمت راست صفحه شما یک پنل قرار دارد که می‌توانید تنظیماتی را انجام دهید. مثلا در بخش Application Selection لیستی از نام‌های برنامه‌های فعال در کامپیوتر شما، دسکتاپ و نوار وظیفه(Taskbar) وجود دارد که همه آنها تیک‌دار هستند. اگر بخواهید که کاربر کامپیوتر مقصد، برنامه‌ای خاص که در کامپیوتر شما باز است را نبیند، تیک کنار نام آن برنامه را بردارید. مثلا دوست ندارید که محیط دسکتاپ شما را کسی ببیند؛ کافی است که تیک گزینه Desktop را بردارید. خواهید دید که محیط دسکتاپ از تصویر انتقال داده شده به کامپیوتر B حذف می‌شود.

حالت Remote Support

حالت Remote Support کامل‌ترین نوع ارتباط است. در این حالت، پنجره‌ای مقابل شما باز می‌شود که دقیقا محیط سیستم عامل کامپیوتر مقصد را نشان می‌دهد و شما قادر هستید که کاملا آن را کنترل کنید. به هر کجا که بخواهید بروید و هر برنامه‌ای که خواستید اجرا کنید. طوری که انگار پشت کامپیوتر مقصد نشسته‌اید. کیفیت تصویری که می‌بینید، به سرعت اتصال دو کامپیوتر بستگی دارد. هر چه قدر سرعت بالاتر، کیفیت نیز بالاتر خواهد بود. در بالای پنجره منوهایی قرار دارند که امکانات زیادی را برایتان فراهم می‌کنند. مثلا اجرا کردن Task Manager سیستم مقصد، یا تغییر سایز صفحه یا تنظیم کیفیت تصویر و… .

با این ارتباط توانایی انتقال فایل بین دو کامپیوتر را نیز دارید. امکان چت نیز از ویژگی‌های دیگر این ارتباط است.

مشابه

برنامه‌های زیادی در این حوزه وجود دارد و هر کدام ویژگی‌های خود را دارند. یکی از آنها ابزار Remote Control خود ویندوز است. برنامه R Admin یکی دیگر از برنامه‌های دسترسی از راه دور محسوب می‌شود.

همچنین برنامه‌ای با نام NetSupport School وجود دارد که تمامی ابزارهایی که برای راه‌اندازی کارگاه‌های کامپیوتری و کلاس‌هایی مبتنی بر شبکه کامپیوتر نیاز است را فراهم می‌کند.

مهرداد خدّامی
[email protected]

منبع

فروشگاه آنلاین سونی

برچسب‌ها: ,
 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 41,577
83دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. سارا خوچله :
  25 شهر 92

  Firefox 23.0 Windows 7

  سلام مدتی پیش یه نفر با نرم افزار تیم وییور به کامپیوتر من دسترسی پیدا کرد..و ای دی من رو همزمان که چت میکردیم هک کرد و هیستوریم رو باز کرد و خودمم میدیدم..چه جوری باید بفهمم چیزی از تو کامپیوترم ورداشته یا نه؟؟؟؟؟؟
  من 14سالمه لطفا کمک کنین خیلی ضروریه…
  ممنون

 2. محمدباقر پورمنصوری :
  27 شهر 92

  Firefox 23.0 Windows

  سلام
  از طریق تیم ویوو و حالت ریموتش امکان ارسال فایل به خودشو بدون این که شما متوجه بشید نداشت. فقط چرخی زده! در ضمن بهتون توصیه مواکد می کنم به هر کسی اجازه ریموت شدن به رایانتون رو ندید.
  این رو هم بد نیست بدونید که اون فرد در صورتی که دوباره بهش پسورد تیم ویوورتون رو ندید نمی تونه به رایانه شما متصل بشه.
  لطفا از یاهو پر خطر هم کمتر استفاده کنید. گوگل تالک و اسکایپ پیشنهاد می شه.
  موفق باشید

 3. مریم :
  29 شهر 92

  Firefox 16.0 Ubuntu;

  سلام سوال من اینه که چطور میشه چتی که با شخصی که به کامپیوترم وصل شده بود از طریق تیم ویور رو دوباره ببینم؟ یعنی ارشیو داره؟

 4. مریم :
  30 شهر 92

  Chrome 27.0.1453.110 Windows

  سلام چطوری بتونم به ارشیو چت هام تو تیم ویور دسترسی پیدا کنم؟

 5. لیلی :
  28 مهر 92

  Firefox 14.0 Windows 7

  سلام یه شخصی که شبکه ساز هست منو راهنمایی کرد برای نصب تیمویور تا کمکم کنه تو نصب نرم افزارهای مورد نیازم .من کدی که تیم ویور بهم داد بهش دادم و اون وارد سیستمم شد و مشکلمو هل کرد ولی الان از دسترسی اون به اطلاعاتم نگرانم ایا میتونه به لب تاپ من ومن اسیبی برسونه؟لطفامنو راهنمای کنید اگه لازمه چطور کدم راعوض کنم

 6. محمدباقر پورمنصوری :
  01 آبا 92

  Firefox 24.0 Windows

  با سلام
  خیر نمی تواند. تیم ویوور هر بار یک کلمه عبور جدید ایجاد می کند.
  خیالتان تخت!
  موفق باشید

 7. رضا علیمحمدی :
  05 آبا 92

  Chrome 30.0.1599.101 Windows 7

  سلام
  آیا ورژن نرم افزار هم برا ارتباط مهمه؟ منظورم اینه که فرقی میکنه یکی از طرفین ورژنش پایینتر از اون یکی باشه یا باید مثل هم باشه یا …؟
  ممنون از توضیحات مفیدتون

 8. bagar :
  15 آبا 92

  MSIE 10.0 Windows 7

  اگه کامپیوتر مقصد خاموش باشه چی؟

 9. bagar :
  15 آبا 92

  MSIE 10.0 Windows 7

  اگه کامپیوتر مقصد خاموش باشه چی؟?

 10. محمدباقر پورمنصوری :
  18 آبا 92

  Firefox 25.0 Windows

  با سلام
  اتصال برقرار نخواهد شد.
  موفق باشید

 11. mohsen :
  21 آبا 92

  Firefox 25.0 Windows 7

  مثلا من از سیستم خونه به اداره با TeamViewer ریموت میزنم. بعد یک فایل رو از سیستم اداره به سیستم خونه و یا برعکس انتقال میدم الان اینترنت و ترافیک مصرف میشه? و اگه آره از کدوم سیستم؟

 12. محمدباقر پورمنصوری :
  25 آبا 92

  Firefox 25.0 Windows

  با سلام
  در هر دو سیستم اینترنت مصرف می شود.
  موفق باشید

 13. رضا :
  26 آذر 92

  Firefox 25.0 Windows XP

  سلام میشه با تیم ویور به یه کامپیوتر وصل بشیم اما خودش نفهمه ما وصلیم بهش ؟

 14. fatemeh :
  04 دی 92

  Chrome 7.0.517.43 Windows XP

  با اين برنامه اگه طرف مقابل بخواد يه عكس يا يه فايلو برداره ميشه متوجه شد يا نه؟
  مثلن بدون اينكه من بفهمم ميتونه چيزي برداره؟

 15. سیداکبر :
  12 خرد 93

  Firefox 29.0 Windows 7

  سلام چطور میشه بااین برنامه یک آموزشگاه یا کلاس مجازی ایجاد کرد میشه به ایمیلم بفرستید جوابو باتشکر
  [email protected]

 16. محمدرضا :
  04 ارد 94

  Chrome 42.0.2311.90 Windows

  سلام
  من چنتدا ورزن مختلف رو امتحان کردم ولی نمیتونم به سیستم دیگه وصل بشم
  بقیه میتونن به سیستمم وصل بشن
  ویندوزم 8.1 هست
  اروری هم که میده اینه
  http://s6.picofile.com/file/8184363284/Screenshot_10_.png
  مشکل از کجاست؟
  لطفا به ایمیلم جواب بدین

 17. پریسا :
  05 تیر 94

  Chrome 43.0.2357.130 Windows

  باسلام.میخواستم بپرسم اگه این برنامه رو ازقسمت پروگرم سیستم حذف کنم غیر فعال میشه یاباید سیستم عاملم رو عوض کنم؟چ طوری بایدغیرفعالش کنم؟؟؟؟خواهشا جواب بدید خیلی مهمه واسم

 18. وحیدرضا :
  04 شهر 94

  Firefox 40.0 Windows 7

  باسلام.ایا پیامهای چت باقی میمونن یعنی ارشیو دارن؟اگردارن چطور به ارشیو دسترسی پیداکنم؟امکان داشتن تصویر مقابلم هست؟و سوال سوم چطور میشه با این برنامه اموزشگاه مجازی داشت/ باتشکر پاسخ رو ایمیل کنید مرسی

 19. فاطمه :
  01 مهر 94

  Firefox 40.0 Windows

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من با سیستم شرکتمون تلکرام دارم و رئیس من به سیستم حسابداری من دسترسی داره اما بدون تایید من از طریق این نرم افزار
  یعنی تنظیمات نرم افزار منوتغییر داده
  چطور بفهمم به کدام قسمتها دسترسی داره
  ازخودش که پرسیدم گفت فقط نرم افزار حسابداریتو میبینم
  فکر میکنم رمز تختصاصی داده که تایید منو نمیخواد و اتومات وصل میشه بدون اینکه من بفهمم
  اطلاعات زیادی درباره تیم ویور ندارم
  خواهش میکنم کمکم کنید
  ممنون از اطلاعات مفیدتون

 20. shadi :
  10 اسف 94

  Chrome 48.0.2564.116 Windows 7

  باسلام
  میشه منو راهنمایی کنید
  چطوری میتونم قسمت مسنجر تیم ویوور رو فعال کنم؟

 21. maryam :
  04 فرو 95

  MSIE 10.0 Windows 7

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من IP سیتمی را دارم و میخوام Dt سیستم را پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

 22. مجتبی :
  09 فرو 95

  Chrome 49.0.2623.87 Windows 7

  سلام من ای دی و پسورد تیم ویور شرکت را بعد از ساعت کاری که میخواهم اجرا کنم مثلا بعد از 3 ساعت که کامپیوتر شرکت در حالت استند بای قرار میگیرد و من مخواهم از منزل کار کنم اجرا نمیشود و وصل نمیشود اشکال چیست لطفا من را راهنمایی کنید متشکرم

 23. مریم :
  20 فرو 95

  Chrome 49.0.2623.112 Windows 7

  سلام با تیم ویوور فایل با چه حجمی رو ونیشه انتقال داد؟ مثلا با حجم 5 گیگا بایت امکان پذیر است؟

 24. مریم :
  20 فرو 95

  Chrome 49.0.2623.112 Windows 7

  سلام- با نرم افزار تیم ویوور فایل با چه حجمی رو میشه انتقال داد؟ مثلا با حجم 5 گیگا بایت امکان پذیر است؟

 25. رضا :
  10 ارد 95

  Firefox 14.0.1 Windows XP

  سلام آیا برنامه تیم ویور با “اینترانت “هم کار می کنه؟لطفاراهنمایی بفرمایید.

 26. hadi :
  28 ارد 95

  Firefox 46.0 Windows 7

  سلام اگر به یه کامپیوتری متصل شدی برای بار بعدی که بخوای دوباره متصل بشی باید چیکار کنی پسوردشو باید از کجا گیر بیاری که دوباره بهش وصل بشی لطفا جواب رو به ادرس ایمیلم ارسال کنید

 27. حسین :
  08 شهر 95

  Firefox 47.0 Windows 7

  با سلام و خسته نباشی
  میخواستم بدونم آیا فاصله تاثیری بر سرعت
  تیم ویور ما داره یا نه
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 28. سید محمد میرهاشمی :
  05 مهر 95

  Firefox 49.0 Windows

  قطعا مهمترین عامل سرعت اینترنت طرفین هست

 29. shaghayegh :
  09 آبا 95

  Chrome 46.0.2490.80 Windows

  یکی از طریق این نرم افزار به سیستم من وصل شد و برنامه هایی رو از روی سیستمم حذف کرد
  امکانش هست دوباره اون ها رو برگردونم؟
  و اینکه یه آیکنyoucamپایین toolbarرم اومده که حذف نمیشه امکانش هست از طریق این بتونن تصویر رو ببینن؟

 30. Chrome 56.0.2924.87 Windows

  سلام پسوردمو گیر آوردم میش یه کاری کرد که پسورد اختصاصی شود و پسورد رو خودت تعیین کنی؟ مراحل رو هم رفتم اما نشد

 31. داود :
  01 فرو 96

  Unknown Windows 7

  با سلام
  من یه شبکه محلی دارم که روی تمامی سیستم ها نرم افزار team viewer نصبه و سیستم ها هم ای پی انحصاری دارند. مشکلی که دارم اینه که گاها ای پی بعضی سیستم ها رو پینگ می کنم و ولی با نرم افزار team نمی تونم بهشون وارد بشم. سیستم ها هم جایی هستند که دسترسی ساده بهشون ندارم که برم پیش سیستم ها و مستقیم ببینمشون. برای رفع این مشکل پیشنهادی دارید؟

 32. کیارش :
  13 آذر 96

  Chrome 62.0.3202.94 Windows

  سلام من چراغ سبز نمیشه اینترنتمم وصله اگه اکانت پاک کنم درست میشود چطوری میشه اکانت پاک کرد

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه