سخن مدیر:

رمزگشایی خطاهایی سخت افزاری ویندوز

34 دیدگاه

CODe10[1]

احتمالا خیلی برای شما پیش آمده که ویندوز با یک سخت افزار شما مشکل پیدا می کند. خوب وقتی ویندوز با مشکلی در ارتباط با یک سخت افزار پیدا می کند آیکون آن را در دیوایس منینجر تغییر داده و یک کد خطا بر روی General پنجره ی مشخصات سخت افزار به نمایش در خواهد آورد. این کدها همراه با یک عدد و توضیحی کوتاه همراه است. حال ما تصمیم گرفتیم این کدها را برای شما رمز گشایی کنیم و راه حل برطرف کردن آن ها را نیز به شما ارایه دهیم.

Code 1

پغام خطا: This Device is not configured correctly یعنی: این سخت افزار به خوبی تنظیم نشده است.

حال چه کنم؟!

بعد از دانلود درایور سازگار سخت افزار بر روی دکمه Update Driver کلیک کرده و مراحل جادوگر نصب را دنبال کنید!

 

Code 3

پیغام خطا: The driver for this device might be corrupted, or your system might be running low on memory or other resources یعنی: درایور این سخت افزار ممکن است مشکل پیدا کرده باشد یا سیستم شما ممکن است در وضعیت حافظه کم یا کمبود دیگر منابع باشد.

حال چه کنم؟!

حفظه موجود را چک کرده و اگر لازم بعضی از برنامه ها را ببندید تا مقداری حافظه Ram آزاد شود. اگر حافظه کافی دارید، درایور را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.

 

Code 10

پیغام خطا: This device cannot start یعنی: این سخت افزار نمی تواند اجرا شود.

حال چه کنم؟!

بر روی دکمه Update Driver کلیک کنید تا اگر درایوری وجود دارد نصب کنید.

 

Code 12

پیغام خطا: This device cannot find enough free resource that it can use. If you want to use this device, you need to disable one of the other devices on thid system یعنی: این سخت افزار نمی تواند منابع آزاد کافی برای استفاده پیدا کند. اگر می خواهید تا از این سخت افزار استاده کنید لازم است تا یکی دیگر از سخت افزارها را غیر فعال کنید.

حال چه کنم؟!

یک یا تعداد بیشتری پورت I/O ، IRQ یا کانال های DMA توسط سخت افزارهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. این پیغام خطا در صورت تنظیم بد بایوس نیز می تواند ظاهر شود ( به عنوان مثال اگر یک کنترلر USB از بایوس IRQنگیرد). تنظیمات بایوس را چک کنید. از سربرگ Resource برای مشخص کردن سخت افزار مشکل دار استفاده کنید.

 

Code 14

پیغام خطا: This device cannot work properly until you restart your computer یعنی: این سخت افزار به خوبی کار نمی کند تا وقتی که رایانه را ریستارت کنید.

حال چه کنم؟!

برای استفاده از سخت افزار باید رایانه را یک بار ریستارت کنید.

 

Code 16

پیغام خطا: windows cannot identify all the resource this device uses یعنی: ویندوز نمی تواند تمام منابع ای که سخت افزار مورد استفاده قرار می دهد را مشخص کند.

حال چه کنم؟!

یک سخت افزار قدیمی به درستی تنظیم نشده. می توانید از سربرگ Resoureces برای درست کردن جزییات از بین رفته استفاده کنید.

 

Code 18

پیغام خطا: Reinstall the drivers for this device یعنی: نصب مجدد درایور برای این سخت افزار.

حال چه کنم؟!

درایور را دوباره نصب کنید. برای این کار می توانید روی Update Driver کلیک کنید تا با ویزارد Update Hardware درایور را دوباره نصب کنید.

 

Code 19

پیغام خطا: your registry might be corrupted  یعنی: ممکن است رجیستری خراج شده باشد.

حال چه کنم؟!

تنظیمات رجیستری بهم خورده است و یا اطلاعات مشکل دار وارد تنظیمات شده است. می توانید پس از حذف درایور دوباره به نصب آن بپردازید. در ضمن از ابزار system Restore نیز می توانید جهت برگرداندن تنظیمات به زمان سلامتی سخت افزار نیز استفاده کنید.

 

Code 21

پیغام خطا:  Windows is removing this device یعنی: ویندوز این سخت افزار را حذف می کند.

حال چه کنم؟!

مدت کوتاهی تحمل کنید و سپس حالت نمایش دیوایس منینجر را دوباره بروز کنید. اگر مشکل برطرف نشد رایانه را به روز نمایید.

 

Code 22

پیغام خطا: This device is disabled یعنی: این سخت افزار غیر فعال است.

حال چه کنم؟!

سخت افزار به وسیله Device Manager غیر فعال شده است. برای فعال کردن می توانید بر روی Enable Device کلیک کنید.

 

Code 24

پیغام خطا: This device is not present, is not working properly, or does not have all its drivers installed یعنی: این سخت افزار آماده نیست، به خوبی کار کار نمی کند یا تمام درایورهای آن نصب نشده است.

حال چه کنم؟!

ممکن است این خطا توسط یک سخت افزار مشکل دار یا درایور ناسازگار یا خراب به وجود آمده باشد. برای حل این مشکل سخت افزار را از قسمت Device Manager حذف کنید و سپس از قسمت جادوگر نصب Add/Remove Hardware  به بازنصب آن بپردازید.

 

Code 28

پیغام خطا: The drivers for this device are not installedیعنی: درایورهای این سخت افزار نصب نیستند.

حال چه کنم؟!

بعد از دانلود یک درایور سازگار با سخت افزار روی دکمه Update Driver کلیک نموده و دستورات جادوگر نصب را دنبال کنید تا درایور را به صورت صحیح و کامل نصب نمایید.

 

Code 29

پیغام خطا: This device is disabled because the firmware of the device did not give it the required resources یعنی: این سخت افزار غیر فعال است به این دلیل که firmware آن منابع مورد نیاز را در اختیارش قرار نمی دهد.

حال چه کنم؟!

این خطای عادی برای سخت افزارهایی است که بایوس مختص خود را دارند که برای سخت افزار شما غیر فعال شده است. برای بدست آوردن اطلاعات و چگونگی فعال کردن سخت افزار از دستورالعمل هایی که همراه دستگاه ارایه شده است استفاده کنید.

 

Code 31

پیغام خطا:  This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device یعنی: این ابزار به خوبی کار نمی کند، زیرا ویندوز نمی تواند درایورهای مورد نیاز آن را بارگزاری نماید.

حال چه کنم؟!

ویندوز نمی تواند درایور را بارگزاری کند. شاید از شاید از Microsoft 6to4 adapter پشتیبانی نمی کند. ممکن است به این خاطر باشد که درایور شما با ویرایش ویندوز شما همخوانی ندارد. بعد از دانلود یک درایور سازگار با ویرایش سیستم عامل خود اقدام به نصب آن نمایید.

 

Code 32

پیغام خطا: A driver (service) for this device has been disabled. An alternate driver may be providing this functionality یعنی: یک سرویس درایور برای این سخت افزار مورد نیاز نیست و غیر فعال شده است.

حال چه کنم؟!

درایور در رجستری Disabled شده است. باید آن را Start نمایید. اگر درایور واقعا مورد نیاز است، نوع اجرا را در بایوس تغییر دهید. در ضمن می توانید با حذف کردن آن درایور و سپس کلیک بر روی Scan for hardware changes به بازنصب یا ارتقاع آن درایور بپردازید.

 

Code 33

پیغام خطا: Windows cannot determine which resources are required for this device یعنی: ویندوز نمی تواند تعیین کند که کدام منابع برای این سخت افزار مورد نیاز هستند.

حال چه کنم؟!

این خطا عموما به این موضوع اشاره دارد که یک سخت افزار قدیمی درست تنظیم نشده یا نشان دهنده به وجود آمدن یک خطای سخت افزاری است. با فروشنده سخت افزار خود تماس بگیرید و سپس به کانفیگ و جایگزینی سخت افزار اقدام نمایید.

 

Code 34

پیغام خطا: Windows cannot determine the settings for this device. Consult the documentation that came with this device and use the Resource tab to set the configuration یعنی: ویندوز نمی تواند تنظیمات این سخت افزار را تعیین کند. با راهنماهر ماه سخت افزار مشورت کنید یا از سربرگ Resource برای انجام تنظیمات استفاده نمایید.

حال چه کنم؟!

این سخت افزار قدیمی نیازمند یک پیکربندی و تنظیم سخت افزاری است. تنظیمات این سخت افزار را از طریق تغییر جامپر ها یا نرمافزار تغییر داده و سپس از طریق سربرگ Resources در Device Manager برای تنظیمات این سخت افزار اقدام نمایید.

 

Code 35

پیغام خطا: Your computer’s system firmware does not include enough information to properly configure and use this device. To use this device, contact your computer manufacturer to obtain a firmware or BIOS update یعنی: بایوس سیستم رایانه شما حاوی اطلاعات کافی برای پیکربندی صحیح و استفاده از این سخت افزار نیست برای استفاده از این سخت افزار، با شرکت سازنده رایانه خود تماس بگیرید تا یک firmware یا به روزرسانی بایوس را بدست آورید.

حال چه کنم؟!

یک بایوس جدید از فروشنده رایانه خود دریافت نمایید. سایت سازنده رایانه خود را بدین منظور چک کنید.

 

Code 36

پیغام خطا: This device is requesting a PCI interrupt but is configured for an ISA interrupt (or vice versa). Please use the computer’s system setup program to reconfigure the interrupt for this device یعنی: این ابزار نیازمند یک وقفه PCI است اما برای یک وقفه ISA پیکربندی شده است (و یا برعکس)، لطفا از برنامه Setup سیستم رایانه برای پیکربندی مجدد این ابزار استفاده کنید.

حال چه کنم؟!

ترجمه IRQ مشکل پیدا کرده است. تنظیمات بایوس را چک کنید تا ببینید که اگر IRQ های خاصی به اشتباه معکوس شده اند یا نه. اگر ممکن است به یک بایوس ACPI ارتقاع دهید.

 

Code 37

پیغام خطا: Windows cannot initialize the device driver for this hardware یعنی: ویندوز نمی تواند از درایور این ابزار برای سخت افزار استفاده کند.

حال چه کنم؟!

درایور را حذف کنید و سپس بر روی Scan for hardware changes کلیک کنید تا به ارتقا یا بازنصب درایور اقدام نمایید. می توانید درایور جدید را نیز از سایت سازنده دریافت نمایید و سپس اقدام به نصب آن کنید.

 

Code 38

پیغام خطا: Windows cannot load the device driver for this hardware because a previous instance of the device driver is still in memory یعنی: ویندوز نمی توان درایور سخت افزاری را برای این سخت افزار بارگذاری کند زیرا یک نمونه قبلا از این درایور هنوز در حافظه است.

حال چه کنم؟!

رایانه را رستارت کنید. یا با سازنده ابزار خود تماس بگیرید و آخرین اطلاعات را درباره استفاده از ابزارتان در ویرایش سیستم عامل رایانه تان را از آن ها طلب کنید.

 

Code 40

پیغام خطا: Windows cannot access this hardware because its service key information in the registry is missing or recorded incorrectly یعنی: ویندوز نمی تواند به این سخت افزار دسترسی پیدا کند زیرا اطلاعات کلیدی سرویس آن در رجیستری گم شده یا به اشتباه ثبت شده اند.

حال چه کنم؟!

اطلاعات در کلید سرویس رجیستری برای ویندوز اشتباه است. درایور را حذف کنید و سپس پس از دریافت درایور جدید به نصب آن اقدام نمایید یا از طریق Scan for hardware changes به بارگزاری مجدد درایور اقدام کنید.

 

Code 41

پیغام خطا: Windows successfully loaded the device driver for this hardware but cannot find the hardware device یعنی: ویندوز با موفقیت درایور ابزار شما را برای این سخت افزار بارگذاری کرده است اما نمی تواند سخت افزار مورد نیاز را پیدا کند.

حال چه کنم؟!

ویندوز درایور را بارگذاری کرده است اما نمی تواند سخت افزار را پیدا کند. این خطا با سخت افزارهای قدیمی اتفاق می افتد زیرا Plug and Play نمی تواند آن ها را شناسایی کند. از Device Manager برای حذف درایور مورد نظر استفاده کرده و سپس از Add Hardware برای نصب مجدد آن بر روی سیستم استفاده کنید.

 

Code 42

پیغام خطا: Windows cannot load the device driver for this hardware because there is a duplicate device already running in the system یعنی: ویندوز نمی تواند درایور سخت افزار را برای این سخت افزار نصب کند زیرا یک سخت افزار مشابه هم اکنون در سیستم در حال اجرا است.

حال چه کنم؟!

رایانه را رستارت کنید.

 

Code 43

پیغام خطا: Windows has stopped this device because it has reported problems یعنی: ویندوز این سخت افزار را متوقف کرده است زیرا دارای مشکلات گزارش شده است.

حال چه کنم؟!

یک درایور یک خطای سخت افزاری را گزارش داده است. سخت افزار را حذف کرده و آن ارا دوباره نصب کنید. اگر این کار نکرد با شرکت سازنده سخت افزار خود تماس حاصل نمایید.

 

Code 44

پیغام خطا: An application or service has shut down this hardware device یعنی: یک برنامه یا سرویس این سخت افزار را خاموش کرده است.

حال چه کنم؟!

سخت افزار توسط یک برنامه یا سرویس متوقف شده است. رایانه را ریستارت کنید.

 

Code 47

پیغام خطا: Windows cannot use this hardware device because it has been prepared for safe removal, but it has not been removed from the computer یعنی: ویندوز نمی تواند از این سخت افزار استفاده کند زیرا برای حذف امن آماده شده است اما از رایانه حذف نشده است.

حال چه کنم؟!

سخت افزار برای خارج شدن از یک اسلات PCMCI، USB یا داک استیشن آماده است. سخت افزار را جدا کرده و آن را دوباره وصل کنید یا رایانه را ریستارت نمایید

 

Code 48

پیغام خطا: The software for this device has been blocked from starting because it is known to have problems with Windows. Contact the hardware vendor for a new driver یعنی: نرم افزار این سخت افزار اجازه اجرا ندارد زیرا برای داشتن مشکل با ویندوز شناخته شده است. با شرکت سازنده سخت افزار برای یک درایور جدید تماس بگیرید.

حال چه کنم؟!

با شرکت سازنده سخت افزار خود تماس بگیرید و یک درایور جدید دریافت نمایید.

منبع

محمدباقر پورمنصوری

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد.

فروشگاه آنلاین سونی

 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 35,385
34دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. safa mosafa :
  28 آبا 90

  Firefox 8.0 Windows 7

  windows could not properly load the farsi keyboard layout

 2. yas :
  05 دی 90

  MSIE 8.0 Windows XP

  باسلام
  زمانی که راست کلید کرده و وارد گزینه poroperties میشم با پیام مواجه میشم
  که اجازه ورود نمیده
  وارد کنترل پنل هم نمیتونم بشم
  میشه کمکم کنید؟

 3. محمدباقر پورمنصوری :
  05 دی 90

  MSIE 9.0 Windows 7

  با سلام
  ببینید با حساب کاربری با چه سطح دسترسی ای می خواهید وارد شوید. از یک حساب ادمین استفاده کنید.
  موفق باشید

 4. مهدی :
  12 شهر 91

  Firefox 15.0 Windows 7

  سلام.کد خطای This device is disabled. (Code 22)رو دارم.enable device رو که میزنم windows was not able to enable this deviceاین پیغام رو میده.لطفا راهنمایی کنید.

 5. زرتشت :
  19 شهر 91

  Chrome 21.0.1180.89 Windows 7

  سلام ارور code 10 برای realtek pcie.. دارم آپدیتم که میزنم میگرده بعد میگه درایورت آپدیته :O یعنی چی این؟ مرسی

 6. mehrdad :
  02 بهم 91

  Chrome 10.0.628.0 Windows XP

  ba salam
  lotfan be in soal man pasokh dahid
  mersi

 7. zahra :
  08 مهر 92

  Opera 11.01 Windows 7

  سلام ببخشید من وارد یاهو که میشم This information is required.این پیغام به من میده در صورتی که داخل لیستش نیست.لطفا راهنمایی کنید

 8. Arash :
  12 مهر 92

  Firefox 24.0 Windows 7

  دوستان این مشکل در اثر استفاده زیاد و بیرون کشیدن و داخل کردن پورت یو اس بی ایجاد میشه و لا غیر ! در اثر این استفاده زیاد ، بین خارهای یواس بی شما و خارهای پورت کامپیوتر فاصله ایجاد میشه و

  اتصال برقرار نمیشه و این پیغام اعصاب خورد کن میادش . کاری که شما باید بکنید اینه که این فاصله رو از بین ببرین تا اتصال برقرار بشه ! چطوری ؟! کافیه که یه تکیه کاغذ یا مقوای خیلی نازک پشت اون

  قسمت آهنربایی ی یو اس بی تون که خارها روش تعبیه شده بذارین . همین ! شاید بنظرتون مسخره و بیخود بیاد ولی فقط کافیه امتحان کنین  . واسه تشکر فقط یه فاتحه واسه امواتم

 9. مهدی :
  15 آبا 92

  Firefox 25.0 Windows 7

  سلام
  سیستمم که راه میوفته پیغام زیر میاد و به هیچ وجه نمیره،لطفا کمک کنید…!
  the drive is not for use,its door may be open.please check drive A:and make sure that the drive door is closed.

 10. Amin :
  15 ارد 93

  Safari iPad iOS 7.1.1

  سلام لپ تاپ من ايسوز مدل n43s هست.سيستم رو از طريق دي وي دي هاي ريكاوري كه روز اول تهيه كرده بودم ريستور كردم الان الان بلوتوث و وا فاي سيستم كار نميكنه و خطاي ٤٣ رو نشون همه راههاي پيشنهاد شده رو امتحان كردم اما مشكل حل نشد.لطفا راهنمايي كنيد

 11. من :
  02 خرد 93

  Firefox 29.0AlexaToolbar Windows XP

  This device cannot start. (Code 10)
  اخيرا با اين ارور مواجه ميشم و مايكروسافت هم كه نميذاره درايور رو آپديت كنم فيلتر شكن هم ندارم

 12. میثم :
  16 ارد 94

  MSIE 10.0 Windows 7

  سلام من ارور کد 2 دارم
  به این صورت :
  driver tuner
  application initialization failed ,error code 2
  لطفا اگه میشه جواب به ایمیلم بفرستین منتظرم ممنون

 13. آسمان :
  13 خرد 94

  Unknown Windows 7

  سلام
  این خطای کد 18 رو برا کارت صدا داره سیستم من .درایورو آپدیت هم کردیم نشد.ممکنه اشکال سخت افزاری داشته باشه؟

 14. فرشاد :
  23 بهم 94

  Firefox 44.0 Windows 7

  سلام.خیلی خیلی ممنوم.درکد37 مشکل داشتم به کمک شما رفع شد.موفق باشید

 15. سجاد :
  02 خرد 95

  Chrome 50.0.2661.102 Windows

  سلام
  من هم با صفحه بلواسکرین مواجه شدم که ارورش 0x000000C5 DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL هست. هرکاری می کنم اصلا ویندوزم بالا نمید. اصلا هم نمی خوام ویندوزم رو دوباره نصب کنم و برنامه هام پاک بشن. لطفا اگه راهی هست برای بالا اوردن ویندوز ، راهنمایی بفرمایید که اول چجوری ویندوز بالا بیاد بعد نصب برنامه های فلان…
  ممنون

 16. ariay00 :
  09 مرد 95

  Chrome 51.0.2704.106 Windows 7

  این اخطار یعنی چی
  a running program isn’t compatible with certain visual elemants windows

 17. محمدجوادgh :
  23 مرد 95

  Firefox 47.0 Windows

  این پیغام برای چیست و باید چ کرد
  your hardware setting have changed.please reboot your computer for these changes to take effect
  چند روزیه که زمان روشن شدن لب تاب با این پیغام مواجح میشم و 2 تا پلک خیلی ریزم هر بار روشن شدن صفحه میزنه لطفا راهنماییم کنید سپاس فراوان جواب رو ب ایمیلم بدید سپاس

 18. هانیه :
  31 مرد 95

  Chrome 52.0.2743.116 Windows

  سلام
  لپ تاپم چند روزی این ارور میده باید چکار کنم.
  your hardware setting have changed.please reboot your computer for these changes to take effect
  لطفا ج بدید
  سپاسگزارم

 19. ata :
  04 شهر 95

  Safari Android 4.3;

  با سلام دلیل این پیغام در هنگام با امدن ویندوز چیست
  Ultra DMA mode-5s. M. A. R. T capable but disabled
  ممنونم اگه راهنمایی کنید.

 20. ارش :
  05 شهر 95

  Firefox 47.0 Windows XP

  سلام کد 37 میزنه برنامه پاک کردم ولی رفع نشده

 21. رضا :
  11 شهر 95

  Chrome 51.0.2704.106 Windows 7

  کد زیر به مفهوم چیست؟
  Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

 22. hossein :
  01 مهر 95

  Firefox 48.0 Windows 7

  سلام ارور شماره 39 کو؟
  Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
  چی کار باید بکنم
  برای کارت گرافیک nvidia GT 730

 23. منوچهر :
  06 آذر 95

  Firefox 50.0 Windows 7

  با سلام می خواستم ببینم خطا d3d8چیست

 24. arezoo :
  07 آذر 95

  Chrome 54.0.2840.99 Windows 7

  سلام
  من با پیغام error7:hardlock not found روبرو میشم.
  درضمن نرم افزار plaxis رو نصب کردم و موقع بازکردن اون نرم افزار به این پیغام برمیخورم.
  لطفا کمکم کنید.
  ممنون

 25. محمود :
  14 اسف 95

  Firefox 51.0 Windows

  سلام خسته نباشید.ممنون بابت سایت خوبتون.هارد اکسترنالم وصل میکنم ارور کد43 رو میده کاری که گقتیدو انجام دادم بازم درست نشد.شرکتشم شماره ای ازش نیست.ممکنه هارد سوخته باشه؟؟اخه روشن میشه کارم میکنه.خواهشن کمک کنین

 26. محمد :
  21 اسف 95

  Chrome 56.0.2924.87 Windows

  این پیغام برای چیست و باید چ کرد
  your hardware setting have changed.please reboot your computer for these changes to take effect
  چند روزیه که زمان روشن شدن لب تاب با این پیغام مواجح میشم و ۲ تا پلک خیلی ریزم هر بار روشن شدن صفحه میزنه لطفا راهنماییم کنید سپاس فراوان جواب رو ب ایمیلم بدید سپاس

 27. Chrome 59.0.3071.115 Windows

  سلام
  ما بعد از اینکه ویندوز را عوض کردیم به ویندوز 10
  با درایور پک DriverPack Solution 17.7.56 Final
  درایورها را نصب کردیم
  همه چیز اوکی بود تا اینکه
  با هر بار بالا امدن ویندوز
  این خطا هم می آمد:
  error set user setting to driver failed

  الان باید چیکار کنم؟

 28. ella :
  06 مرد 96

  Unknown Windows

  با سلام درایور usb3 من ارور This device cannot start. (Code 10)

  {Operation Failed}
  The requested operation was unsuccessful.
  رو میده و با اپدیت کردنش مشکل حل نمیشه و میگه که درایور نصب هست
  درضمن دو تا از پورت های usb کار نمیکنن و فقط یکیش سالم هست . ممنون میشم راهنماییم کنین

 29. الهه :
  10 شهر 96

  Chrome 60.0.3112.113 Windows 7

  سلام سخته نباشید، من با کد 28 مواجه شدم، اما مشکل این هست این دیوایس رو ناشناخته اعلام میکنه و من نمی تونم نوع اون رو تشخیص بدم که بتونم درایورش رو دانلود و دوباره نصب کنم، چی کار کنم؟؟؟؟

 30. عبدالله :
  04 آبا 96

  Chrome 38.0.2125.111 Windows 7

  سلام وقتی کامپیوترروشن میشه ارور lanch startup repair میده و واردstartup repairمیشه ومینویسه your computer was unable tostartوکامپیوتردوباره خاموش میشه ودوباره همین طور میشه لطفلا کمکم کنید ایا مشکل سخت افزاری پیدا کردم

 31. eli :
  24 آبا 96

  Unknown Windows

  سلام من کد 19 واسه لپتاپم ایجاد شد راهی ک گفتید رو رفتم ولی درست نشده چیکار کنم؟
  لطفا جوابمو به ایمیلم بفرسید ممنون

 32. میلاد :
  12 دی 96

  Chromium 62.0.3202.84 Android 5.0;

  سلام وقتی ویندوز لپ تاپم بالا میاد این پیام رو صفحه ظاهر میشه
  Set user setting to driver failed
  لطفا راهنمایی کنید

 33. نیکزاد :
  12 بهم 96

  Chrome 63.0.3239.132 Windows

  گاهی پنجره گhave no driver can not get driver وقی ok میکنم پنجره Error can not initialise میاد. چرا و چه کنم ممنون از راهنمائیتون

 34. امید :
  08 ارد 97

  Firefox 59.0 Windows 7

  سلام
  روی یازده سیستم یک سیستم ویندوز سون نصب کردم فقط یکیشون کیبوردش کار نمیکنه و ارور شماره 39 رو میده (ارور ها از یک دارید تا سی و هشت بعد چهل شروع میشه شانس من…) درایور هم نصب میکنم و کیبورد رو هم عوض کردم فایده نداشت یکی لطفا راهنماییم کنه
  ایمیل :[email protected]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه