سخن مدیر:

مالکیت فایل های خود را از ویندوز پس بگیرید

دسته‌بندی: آموزش,سیستم عامل
54 دیدگاه

1_148_L-SAMPLE3_thumb

احتمالا داستان زیر برای شما هم پیش آمده یا در آینده برای شما هم پیش خواهد آمد. پس از خرید یک هارد دیسک یک ترابایت شروع به ذخیره کردن فایل های شخصی خود بر روی آن کردم. از عکس و فیلم های کل خاندان در ۱۵ سال گذشته گرفته تا آرشیو فیلم و موسیقی. یه جورایی چون به عکاسی علاقه دارم کلا همیشه دوربین به دست هستم. برای همین فقط ۵۰۰ گیگابایت تصاویری دارم که خودم گرفتم. القصه این که بعد از آن که تمامی اطلاعات خود را بر روی هارد دیسک اکسترنال قرار دادم. روزی پس از تغییر ویندوز و پاک کردن ویندوز قبلی و نصب ویندوز ۷ جدید با خطای عجیبی رو به رو شدم. دسترسی به فایل ها و پوشه ها ممکن نبود و با خطایی رو به رو می شدم که می گفت اجازه دسترسی به فایل مورد نظر وجود نداره!!! کلی با پوشه ها ور رفتم تا بالاخره راهی یافتم که تک تک دسترسی خودم را به فایل های مورد نظر باز کنم. اما این برای تعداد بی شماری فایل که حجمی برابر ۱ ترابایت داشتند غیر ممکن می نمود و طی دو ماه تنها عکس های یک فصل از یک سال را توانستم مالکیتشان را پس بگیرم.

بعد مشکل را با آقای مختاری (سایت ویندوز من) در میان گذاشتم و ایشان توسط ریموت دسکتاپ پس از کلی کلنجار رفتن با ویندوز نتوانستند راهی برای حل مشکل بیابند. من هم کلا بی خیال درست کردن کلی فایل ها شدم و هر وقت حوصله داشتم تک تک مالکیت فایل ها را پس می گرفتم و بر روی هارد دیسک اینترنال ذخیره می کردم. امروز صبح بعد از گل کاشتن در امتحان شیمی آلی تصمیم گرفتن یه سری به عکس ها بزنم و با خودم گفتم دیگه باید کلک کار رو بکنم! یه جستجویی توی انجمن مایکروسافت زدم و جایی خوندم که باید مالکیت ها را تغییر داد و در پوشه ها آن ها را به صورت وراثتی به زیر مجموعه ها هم اختصاص داد. همین شد یه نصف روز کلنجار رفتن با ویندوز برای یافتن را حل که نتیجه اش به شکل زیر است. البته چگونگی انجام این کار رو هم می نویسم ولی بهتر می بینم کمی هم راجب این مالکیت ها توضیح بدم که مطلب کمی علمی تر بشه. از روده درازی ای که کردم هم شرمنده سعی می کنم مطلب زیر ارزش صغری، کبری چیدن من را داشته باشد.

توجه توجه:

بهتر است در ابتدا به این نکته توجه شما را جلب کنم که کار با دسترسی ها نیاز به دقت فراوان دارد و مرتکب شدن یک اشتباه کوچک منجر به از دست دادن دسترسی شما به اطلاعات مورد نظر خواهد شد. بهتر است اگر اهل ریسک نیستید و اطلاعات مهمی بر روی رایانه خود دارید بی خیال موضوع شوید و بروید فیلم “شیدایی” ببینید! یا بر روی فایل ها یا رایانه هایی تمرین کنید که دسترسی ها آنچنان مهم نیست!

برای تنظیم دسترسی به یک فایل یا پوشه روی آن راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید. در کادر باز شده به سربرگ Security بروید تا تمام گروه ها و کدهای کاربری که تنظیم های خاصی در قبال این فایل یا پوشه داشته باشند، در کادر بالایی Grup or user names لیست شده اند. در صورت تمایل می توانید کاربرها یا گروه های دیگر را هم به لیست اضافه کنید. وقتی روی یکی از عناصر کلیک کنید، تنظیم های آن در پایین صفحه نمایش نشان داده می شود. اگر تنظیم ها به صورت کمرنگ نمایش داده شده است نشان دهنده این موضوع است که این تنظیمات به صورت مستقیم برای آن وارد نشده است بلکه به آن ارث رسیده است.

مالک (owner) یک فایل، دسترسی لازم برای تعیین دسترسی کاربران را دارد. البته اگر مالک دسترسی سایرین را ممنوع اعلام کند تنها کاربرانی که دسترسی administrator دارند می توانند مالکیت فایل ها را به خود اختصاص دهند. در حالت پیشفرض مالک هر فایل سازنده آن است که از دو روش می توان این مالکیت را تغییر داد. اول آن که خود مالک فایل مالکیت خود را به گروه کاربری یا کاربر دیگری انتقال دهد. و دوم آن که کاربری با دسترسی administrator که دارای دسترسی Take Ownership است مالیکیت فایل را به خود یا کاربری دیگر اختصاص دهد.

به طور پیش فرض دسترسی ها از هر چیزی به زیر مجموعه هایش به ارث می رسد. زیر مجموعه یعنی پوشه ها و فایل هایی که در یک پوشه یا یک درایو قرار دارند. اگر یک نوع دسترسی برای سرشاخه و یک نوع دسترسی دیگر برای زیر مجموعه تعریف کرده باشید این دو با هم ترکیب شده و دسترسی به نهایی شامل ترکیب این دو نوع دسترسی در فایل زیرمجموعه است.

از مزایای وراثت ساده شدن تعیین دسترسی ها است که اگر چنین قابلیتی وجود نداشت باید برای تمامی فایل ها و عناصر دسترسی ها را تک تک تعیین می شد. اما با این سیستم می توانید تنها با تعریف پوشه های سرشاخه یا عناصر سطح بالا چگونگی دسترسی به زیرمجموعه ها را به صورت خودکار به آن ها به ارث بگذارید. و مزیت مهم سیستم وراثت زمانی است که شما بخواهید دسترسی های یک سری فایل را تغییر دهید. در این صورت به سادگی با تغییر دسترسی سرشاخه دسترسی تمامی زیرمجوعه ها را نیز تغییر خواهید داد.

البته سیستم وراثت را نیز می توانید فعال یا غیر فعال کنید که برای این کادر بر روی پوشه یا فایل مورد نظر کلیک راست کرده properties را انتخاب کنید. از سربرگ Security کلید advanced را برگزینید. حال گزینه Include inheritable permissions from this object`s parent را غیر فعال کنید.

farsigeek-00000-888-01_thumb

البته به مروز زمان این دسترسی های ممکن است آشفته و شلوغ پلوغ شوند. در این حالت می توانید دسترسی های مجزا را حذف کرده و تنها دسترسی های وراثت را باقی بگذارید. برای این کار هم به زبانه Permissions رفته و بر روی Edit کلیک کنید و سپس گزینه Replace all existing inheritable permissions انتخاب و باز زدن OK خارج شوید.

farsigeek-01-01-02_thumb

حال بیاییم بپردازیم به مشکل من و ببینیم چگونه مشکلی را که کلی با آن سر و کله می زدم و مرا به دردسر اندخته بود حل می شود. برای این کار دسترسی ها را از سرشاخه اصلی شروع کردم. یعنی بر روی درایو هارد دیسک اکسترنال راست کلیک کردم و آخرین گزینه یعنی همان properties را انتخاب کردم.

1-9-2012-6-59-43-PM_thumb

سپس در کادر محاوره ای Properties به سربرگ Security رفتم و بر روی دکمه Advanced کلیک کردم.

1-9-2012-7-02-04-PM_thumb

در کادر محاوره ای Advanced Security Settings به سربرگ Owner رفتم و بر روی Edit کلیک کردم.

1-9-2012-7-06-11-PM_thumb

در انتها کادر محاوره ای Owner مالکیت فایل ها داخل هارد درایو را به administrators اهدا کردم و با کلیک بر روی Replace owner on subcontainers and objects ارثیه خوبی هم برای بر و بچه زیرمجموعه به ارث گذاشتم. و کلیک بر روی OK و خارج شدن از کادرهای محوره ای پس از اندک زمانی به دلیل زیاد بودن حجم هارد و اطلاعات درون آن مالک تمامی فایل های خود شدم و دیگر با با پیغام مسخره عدم دسترسی رو به رو نشدم!

1-9-2012-7-12-15-PM_thumb

یقینا با این مشکل برخورد نموده یا در آینده برخورد خواهید کرد. بحث وراثت در ویندوز چیز جالبی است و می توانید از آن خیلی استفاده کنید. راستی تق و لقی به روز شدن سایت هم بخاطر قطع شدن اینترنت و امتحانات است تا پنجم بهمن تحمل کنید.

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد.

فروشگاه آنلاین سونی

برچسب‌ها:
 • نویسنده
  محمدباقر پورمنصوری
 • تعداد بازدید
  بازدید : 16,133
54دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
 1. Mr.Abed :
  22 دی 90

  Chrome 16.0.912.75 Windows 7

  سلام محمد جان مرسی بابت این مطالب خوب و واقعا آموزندت.2تا خواهش ازت داشتم یکی اینکه الان که دیگه کارتهای گرافیک جدید AMD رسما معرفی شدن و اسلاید های فنی خیلی خوبی ازشون هست اگه لطف کنی و یه مطلب پر مغز و استخون دار در موردشون بنویسی خیلی ممنونت میشم
  ودومی هم اینه که هرگز خسته نشو از تلاشت.میبوسم اون دستای زحمت کشتو که این سایتو (با کمک دوستان)به روز رسانی میکنید.

 2. مهدی اکرامی :
  23 دی 90

  Firefox 9.0.1 Windows 7

  عالی بود موفق باشید

 3. Ali :
  23 دی 90

  Firefox 9.0.1 Windows XP

  سلام مطلب خیلی خوبی بود و بسیار کاربردی اگه ممکنه لطف کنید این مشکل را برای ما که از ویندوز xp استفاده میکنیم هم توضیح بدهید از کدام مسیر میتوانیم اقدام کنیم چون من خودم یک هارد اکترنال دارم که ایم مشکل را پیدا کرده اگر مطلب را ویرایش کنید و اموزش مسیر xp را هم بذارید که خیلی عالی میشه بازم ممنون

 4. مسعود :
  24 دی 90

  Chrome 12.0.742.112 Windows 7

  اقا واقعا دمت گرم…

  الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده…

  منم هاردم همینجوری شد 1ترا اطلاعاتم رو هوا بود گریم در امده بود..

  واقعا از سایت خوبت و خودت ممنونم کلی دعـــــــات کردم ایشاله هرچی از

  خدا میخوای بهت بده..به خاک دست بزنی طلا شه واست. بازم ممنون

 5. Ali :
  26 دی 90

  Firefox 9.0.1 Windows XP

  سلام مهدس جان جواب ما رو ندادید قربان

 6. محمدباقر پورمنصوری :
  26 دی 90

  MSIE 9.0 Windows 7

  سلام
  آخ آخ آخ به خدا از دستم در رفت. چشم در اولین فرصت که ویندوز xp رو ملاقات کردم یه سرو گوشی توش آب می دم و حتما بخش xp رو هم به آموزش بالا اضافه می کنم.
  کارت که واجب نیست. اگه هست بگو سعی می کنم یه xp دست و پا کنم اگه نیست تا پنجم طاقت بیار من این امتحانات رو بدم با خیال راحت بهش بپردازم.
  موفق باشی

 7. محمدباقر پورمنصوری :
  26 دی 90

  MSIE 9.0 Windows 7

  چشم

 8. Ali :
  27 دی 90

  Firefox 9.0.1 Windows XP

  سلام نه مهندس صبر میکنیم قربان امیدوارم تو امتحانات سربلند بیرون بیایید موفق باشید

 9. محمدباقر پورمنصوری :
  27 دی 90

  MSIE 6.0 Windows XP

  @Ali: با سلام. آقا این مشکل اصلا در ویندوز xp فکر نکنم اتفاق بیفته. این بحث مالکیت ها مال ویندوز ویستا و هفت هست. شما چطوری براتون این مشکل توی ویندوز xp پیش اومده؟

 10. حسن روشن :
  29 دی 90

  Chrome 14.0.835.202 Windows 7

  آقا دستت درست. شده بود مایه عذاب موقع ویندوز عوض کردن. خدا خیرت بده!

 11. محمدباقر پورمنصوری :
  29 دی 90

  MSIE 9.0 Windows 7

  با سلام
  خواهش می کنم. خوشحالم که تونستم کمک کمی به شما بکنم
  موفق باشید

 12. hamed :
  30 دی 90

  Firefox 7.0.1 Linux

  با سلام
  ای کاش یاد میگرفتیم مالکیت واقعی یعنی لینوکس
  ایجاست که واقعا نمود پیدا میکنه
  ما که چنین مشکلی نداریم
  چون داریم با فرهنگ آزاد زیستن با فرهنگ لینوکس سازگار میشیم

  یا علی
  موفق باشید

 13. محمدباقر پورمنصوری :
  01 بهم 90

  MSIE 9.0 Windows 7

  با سلام
  دیگه ببخشید ما رو یکم دستو بالمون توی این ویندوز گیره. نمی تونیم این فتوشاپ، پریمیر، فلش، دریم ویور، Microsoft Expression، PES2012 و COD و از کلی بازی رایانه ای دیگه دست بکشیم. ما نهایتا زور بزنیم از ویندوز بریم به مکینتاش!
  ولی داستان جالب براتون تعریف کم. بعد از مدت ها که رایانه ام رو عوض کردم زمانی بود که ویندوز 97 تو بازار بود. و روی رایانه جدید من ویندوز 97 بود. بعد کارت صداش نصب نشده بود صدا نداشت. بعد من رفتم یه سیستم عامل جدید بگیرم بیارم روش نصب کنم. باور نمی کنید چی گرفتم! ردهت لینوکس! حتی کسی بلد نبود نسبش کنه و اینترنت مینترنت هم نبود بریم اطلاعاتی کسب کنیم. به یه بدبختی ای بعد دو هفته نصبش کردم و یه یکی دو ماهی هم ازش استفاده کردم و بعد دوباره به ویندوز برگشتم.
  خلاصه که نخوردیم نون گندم، دیدیم دست مردم! 😉

 14. saeed ghaedi :
  09 فرو 92

  Chrome 25.0.1364.172 Windows 7

  مرسی مرسی مرسی

 15. مهدی :
  17 فرو 92

  Firefox 19.0AlexaToolbar Windows 7

  ممنونم ازت واقعا این مشکل وراثتی فایلها کلافم کرده بود خیلی ازت ممنونم مشکلاتمو حل کردی نزدیک به چند گیگ اطلاعاتم رو هوا بود همش درست شد مرسی

 16. آرش :
  31 شهر 92

  MSIE 9.0 Windows 7

  آقا واقعا عالی بود
  ای ولا داری

 17. میثم :
  02 آبا 92

  Firefox 24.0 Windows 7

  سلام
  آقا مننون دستت درد نکنه دیگه اعصابمو خرد کرده بود روانی شده بودم چند ماهه دیگه بیخیلش شده بودم اما با تعویض ویندوز قضیه بدتر شده بود
  سپاس فراوان

 18. قناری :
  20 آبا 92

  Firefox 26.0AlexaToolbar Windows 7

  مرسی مرسی مرسی

 19. mahboobe :
  21 آبا 92

  Chrome 30.0.1599.101 Windows

  slm va khaste nabashid.man ye folder daram ke vaghti mikham bazesh konam msgiye “you dont currently have permission to access this folder ” mide behem widowsamam 8,1 hast
  chikaresh mitunam konam???
  mamnun mishe age komakam konid..

 20. hamid :
  06 آذر 92

  MSIE 10.0 Windows

  سلام و خسته نباشی
  از آموزش خیلی خیلی خوبت یه دنیا ممنونم
  500 گیگابایت اطلاعاتم رو نجات دادی

 21. Unknown Windows 7

  بسلام دوست عزیز
  واقعا عالی است، خیلی وقت بود که این مشکل رو داشتم، ویندوز قدیمی رو هنوز بعد 1 سال هنوز رو سیستم دارم چون از ویندوزهای جدید که نصب کردم نمی شد خیلی از فایل ها رو باز کرد.
  هنوز تست نکردم ولی خیلی ممنونم از مطلب کامل شما

 22. Unknown Windows

  با سلام
  من ویندوز 8.1 نصب کردم, در قسمتی که فرمودین فقط سه تب(permission auditing effective permissions( وجود دارد, owner وجود نداره
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  با سپاس

 23. Unknown Windows 7

  سلام
  ویندوز هفت هم موفق موفق نشدم
  لطفا کمک کنید

 24. محمدباقر پورمنصوری :
  11 آذر 92

  Firefox 25.0 Windows

  با سلام
  در ویندوز ۸ و ویندوز ۸.۱ یک مقدار تفاوت جزیی دارد . اصول کار همین است.
  موفق باشید

 25. Unknown Windows 7

  سلام مجدد
  ویندوز هفت موفق نشدم، لطفا کمک کنید

 26. abbas :
  13 آذر 92

  Firefox 25.0 Windows XP

  slm
  agha windows man 7 bood, baad ke 8 nasb kardam in moshkel bevojood umad!!vali be hamin ravesh ke goftid dorostesh kardam
  hala xp nasb kardam va dobare hamin moshkel ro daram….
  kheili karam gir hast!!to ro khoda komakam konid…
  mer30

 27. محمد حسین :
  28 آذر 92

  Chrome 31.0.1650.63 Windows 7

  آقا دمت گرم خیلی عصبی بودم
  چند بارم سعی کرده بودم از همونجه درستش کنم ولی نشده بود
  اما الان همش درست شد
  خیلی آقایی

 28. Reza :
  18 دی 92

  Chrome 31.0.1650.63 Windows 7

  سلام و با عرض خسته نباشید مشکل من این که وقتی می خوام درایور wifi نوت بوکم رو نصب کنم از من یه چیزی می خواد تو فایل installer بعد که اوکی می کنم میشه دسترسی ندارم؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟

 29. روح اله :
  17 فرو 93

  Unknown Windows 7

  عالی بود خیلی خیلی ممنون مدت ها به این مشکل برخورد کردم که خیلی کلافه بودم مشکلم حل شد با سپاس فراوان

 30. سالی :
  28 ارد 93

  Chrome 34.0.1847.137 Windows

  سلام
  من تمام دسترسی هام تو تب سکوریتی پاک شده البته فقط ماله درایو c چجوری میتونم برشونگردونم

 31. اسداله :
  01 خرد 93

  MSIE 7.0 Windows XP

  باسلام در OPENWITH روی مدیا پلیر کلیک کردم بیشتر آیکو نها تغییر کردهواجرا نمیشوند و تیکalways غیر فعال شده است لطفا راهنمایی بفرماییدباسپاس فراوان

 32. Saman :
  09 ارد 94

  Chrome 39.0.2171.65 Windows 7

  مرسی واقعا عالی بود

 33. saeed ghaedi :
  20 تیر 94

  Chrome 43.0.2357.132 Windows 7

  سلام منم روشی که گفتی رفتم ولی بعد از این که در مرحله آخر مالکیت را عوض می کنم و Replace owner on subcontainers and objec را هم تیک میزنم و اوکی میزنم پیغام میده که
  اگر شما به تازگی مالکیت این فایل را گرفته اید،شما نیاز خواهید داشت که پنجره properties این فایل را ببندید و دوباره باز کنید.
  آقا لطفا بهم کمک کن بگو چکارش کنم

 34. سهیلا :
  31 شهر 94

  Chrome 45.0.2454.93 Windows

  سلام
  من هم تقریبا این مشکل را دارم با کمی تفاوت که من این کار را روی درایوها انجام دادم و همینطور درایو سی وحالا با مشکل برخوردم که نه برنامه نصب میشود نه دانلودی میتوانم انجام دهم نه حذف نرم افزار و هر کاری میکنم به حالت اولیه نمیتوانم برگردانم ویندوز8 دارم

 35. Ahmad :
  17 بهم 94

  Chrome 48.0.2564.103 Windows 7

  از صبح با این مشکل درگیر بودم
  هر کاری که بگی کردم تا مجبور نباشم دونه دونه فایلامو دسترسی بدم
  همه کار کردم جز زدن اون تیک لامصب
  اومدم سراغ نت
  یکی دو مدل سرچ زدم و چیزی دست گیرم نشد
  دوباره به تلاش خودم ادامه دادم
  باز جواب نگرفتم
  دوباره اومدم سراغ سرچ
  حالا دیگه بهتر میتونستم مشکلمو سرچ کنم و مطالب بدرد بخورتری پیدا کنم
  چندتا تب باز کردم و از هر کدوم یه سری چیز خوندم
  ولی باز هنوز نتونستم بودم به جوابم برسم
  صفحه شما هم باز شده بود
  اما چون نتم ضعیف بود تصاویر هنوز باز نشده بودن
  خلاصه باز رفتم سراغ تنضیمات و با چیزایی که کمی از سرچ دستگیرم شده بود رسیدم به اون تیک
  و مشکلم حل شد
  بعدش اومدم صفحه های بازو ببندم صفحه تورو دیدم
  با اینکه مشکلم حل شده بود
  اما مطلبتو خط به خط خوندم و لدت بردم
  کاش زودتر صفحه تو میدیدم
  کلا خواستم بگم دمت گرم
  یا علی مدد

 36. وحید :
  18 بهم 94

  Firefox 43.0 Windows

  سلام اگه بشه برای ویندوز 8.1 هم توضییح بدین ممنون
  اگه هم بشه ایمیل کنین واقعا مدیون میشم

 37. شهاب :
  23 بهم 94

  Opera 12.11 Windows 7

  آقا خیلی عالی بود شما خیلی در وقت من در زمینه یادگیری اینها صرفه جویی کردید
  البته یک راه حل خوب دیگر برای شما و خیلی های دیگه دارم
  و آنهم کمک از سی دی بوت لینوکس هست که میتوانی به هر فایل و فولدر که با هر سطح دسترسی ایجاد شده دست پیدا بکنی

 38. فا‌‌ئزه :
  07 اسف 94

  Chrome 46.0.2486.0 Windows

  سلام لطفا این موضوع رو برای ویندوز 10 هم بذارین.خیلی ممنون

 39. reza :
  13 اسف 94

  Safari Android 4.0.4;

  اقا خدا خیرت بده واقعا مونده بودم باید چیکار کنم اصلا نمیدونستم باید تو گوگل چی سرچ کنم شانسی اینجا رو باز کردم بعد از ده ها صفحه که باز کرده بودم و بالاخره یه مطلب به درد بخور پیدا کردم واقعا دمت گرم

 40. فرح :
  14 فرو 95

  Chrome 49.0.2623.87 Windows 7

  واقعااز راهنماییتان ممنون کمک خیلی بزرگی درححق من داشتید

 41. Reza M :
  25 فرو 95

  Unknown Unknown

  با سلام خدمت شما . از شما به خاطر مطالب واقعاً مفید و جامعتون خیلی ممنونم .
  من چند وقت پیش وارد تنظیمات « سکیرتی » یکی از درایوهای کامپیوتر در قسمت پروپرتیس شدم و ناخواسته مجوز های امنیتی اون رو تغییر دادم . بعد از اون نتونستم وارد اون درایو بشم و با ارور مواجه شدم . در قسمت سکیرتی هم گزینه ها ناپدید شدن و در قسمت پروپرتیس حجم درایوم رو صفر نشون میده . بعد از اون موقع یک بار کامپیوترم رو ریستور کردم اما همون حالت قبلی رو داره و نمی تونم وارد اون درایو بشم .
  لطفاً کمکم کنید که اطلاعاتم داره نابود میشه . یه راه حل نشونم بدید …با تشکر…

 42. محمد :
  22 ارد 95

  Firefox 45.0 Windows 7

  سلام
  دمت گرم داداش ایشالا از خدا هرچی میخوای بهت بده ینی واااااااااقعا داشتم به فنا میرفتم.دمت گرم مهندس

 43. علیرضا :
  25 خرد 95

  Chrome 51.0.2704.84 Windows

  سلام اگه لطف کنی برای ویندوز10 هم یه اموزش بزاری ممنون میشم

 44. صابر :
  17 تیر 95

  Chrome 46.0.2490.80 Windows 7

  ایولا داداش…

 45. Mohammad :
  06 مرد 95

  Firefox 43.0 Windows 7

  با سلام و ممنون از اینکه وقت میزارید واسه جواب
  راستش من چند تا فایل صوتی رو که برام مهم بودند پسورد گذاشتم و هر وقت لازم داشتم تو نرم افزار وینرار با زدن پسورد بازشون میکردم ولی وقتی ویندوزم رو که 7 عوض کردم دیگه باز نمیشند و پیغام ارور can not open میده
  خواهشا اگه راهی داره راهنمایی کنید
  با تشکر

 46. arash11 :
  16 مهر 95

  Firefox 47.0 Windows 7

  سلام خسته نباشید

  در قسمت security ایا گزینه ای وجود داره که بتونیم باهاش دسترسی دیگر سیستمهارو برای اجرای یک برنامه که روی سیستم خود هستو بگیریم؟ یعنی رو سیستم دیگه اجرا نشه

  ممنون واسه مطالبتون

 47. Safari Android 5.1.1;

  من قبلا بعضی از فایلهای شخصیمو سکوریت کرده بودم و یادم رفت خارجش کنم بعد انتقال فایل اون فایل به صورت خودکار مثل فایل شما شده ولی دیگه با هیچ چی باز نمیشه حتی حمن کار شما به نظرتون چکار کنم فایل سکوریت انتقال داده شده رو باز کنم ممنون اگه راهنماییم کنید جیمل هست با تشکر

 48. هامان :
  29 دی 95

  Firefox 50.0 Windows 7

  یعنی واقاً دمت گرم

 49. احسان :
  29 دی 95

  Chrome 55.0.2883.87 Windows 7

  واقعا دمت گرم

 50. کاربر :
  06 بهم 95

  Firefox 29.0 Windows 7

  سلام

  مشکلی که امروز برای من پیش آمد این بود اومدم دسترسی به یوزر تحت دامین بدم نمیدونم چی شد که دسترسی OWNERاز یوزر ادمین هم گرفته شد. دیگه با یوزر ادمین نمیتونم وارد ویندوز 8 بشم.پیغام خطایLOCATION IS NOT AVAILABLE را میدهد وبه دسکتاپ ویندوز دسترسی ندارم
  ممنون اگه کمک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه