سخن مدیر:

تبلیغات

تبلیغات

در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت ۳۸ سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به۵۰ میلیون نفر رسید، تلویزیون ۱۳ سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت ۴ سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد.بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

تبلیغات در سرخه تله

آیا می دانید صفحات سرخه تله روزانه نزدیک به ۱۵۰۰۰ بار توسط بیش از ۲۸۰۰ بازدید کننده مشاهده می شود؟ این یعنی بیش از ۵۰۰۰۰۰ صفحه در ماه توسط بیش از ۸۸۰۰۰ بازدید کننده بازدید می شود. شما می توانید با هزینه اندک محصول و یا سایت خود را در سرخه تله معرفی و تبلیغ نمیایید. پس همین حالا دست به کار شده و از طریق فرم زیر مکان مورد نظر خود را رزرو نمایید. توجه داشته باشید که تعداد مکان های تبلیغ در سرخه تله بسیار محدود است.قیمت هر یک از اماکن فوق را می توانید از جدول زیر دنبال کنید:

شماره حساب:

کارت بانک سامان:   ۶۲۱۹۸۶۱۲۰۱۷۰۳۹۲۲

شماره حساب: ۹۰۰۱٫۸۰۰٫۱۷۰۳۹۲٫۱

به نام محمدباقر پورمنصوری

 

 

* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام:

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه